Výstava ohýbaného nábytku

21. 7. 2012 - Srdečně Vás zveme na naši první výstavu kterou konáme v Hradci nad Moravicí v Malé galerii Bílého zámku.. Výstava je součástí hlavního prohlídkového okruhu - trasa A.. Výstavu lze navštívit samostatně - vstupné činí 20,- Kč.. Počet vystavených exponátů je přes 80 kusů, naleznete zde nábytek restaurovaný, v původním stavu i v průběhu renovace - Thonet, J&J Kohn, D.G.Fischel, L.A.Bernkop, Mundus atd... Hledáme sponzory a partnery - více informací na muzeum.nabytku@centrum.cz / Výstava končí 30.09.2012 / Děkujeme sponzorům: ATIS cestovní kancelář, PRETTY LADY kosmetický salon / Mediální partneři: DENÍK regionální noviny, MUSEUM.cz, MISTNI KULTURA.. / www.muzeumnabytku.cz (Muzeum nábytku)