Den otevřených dveří Muzea Vyškovska

15. 6. 2017 - ve středu 28. června 2017 od 10:00 do 18:00 hodin,školní skupiny již od 8:00 hodin. Program: • Přijďte si zdarma prohlédnout novou expozici Příroda Vyškovska a další stálé expozice, výstavy Panenky aneb Život po životě a Brigadýrky, čepice, čáky, přilby • Výstava Dracula a ti druzí se zvýhodněným vstupným 50 Kč, snížené 25 Kč (na toto speciální vstupné se již nevztahují žádné další slevy) • V každou celou hodinu proběhne komentovaná prohlídka zámku (poslední v 17:00 hodin). Sraz u pokladny! • Celý den se Vám budou věnovat naši odborní pracovníci • Konzervátorská dílna • Máme připraveny soutěže a kvízy, ve kterých se zábavnou formou seznámíte s činnostmi muzejních pracovníků (Muzeum Vyškovska)

Přiložené obrázky:
Přiložený obrázek