HLAS LESA

11. 8. 2017 - HLAS LESA Desátým rokem obohacuje společnost ŠKODA AUTO českou krajinu o nové stromy. V rámci našeho jedinečného ekologického projektu se držíme jednoduchého pravidla, za každý prodaný vůz ŠKODA v České republice vysadíme jeden strom. Díky vám je to k dnešnímu dni již pořádný les. Ale kdy jste se naposledy ztratili v lese? Na oslavu vysazení půl-miliontého stromu jsme se rozhodli přinést les přímo k lidem pomocí instalace Hlas lesa, která je právě k vidění ve ŠKODA Muzeu. Vydali jsme se do českých hor, abychom zachytili jemné zvuky přírody, které jsme následně poskládali do tematických symfonií. Tyto lesní "orchestry" streamujeme za použití Direct Sound technologie. Náš reproduktor je skryt v obří vznášející se kouli vyrobené z mechu, kamenů, listí a hub a lidé stojící přímo pod instalací jsou okamžitě přeneseni k zurčícímu potůčku uprostřed rozkvetlé lesní louky. Dopřejte si trochu klidu a navštivte tuto jedinečnou instalaci i vy od 12. srpna do 24. září 2017. (ŠKODA Muzeum)

Přiložené obrázky:
Přiložený obrázek