Mexiko - Cesta a Mexiko - Kaktusy

19. 1. 2018 - Pokud se chcete dozvědět více o Mexiku, kultuře, přírodě i kaktusech, přijďte si poslechnout do Křížovy vily v Žatci přednášky Jaroslava Šnicera ve čtvrtek 1. února v 18 hodin a v pátek 2. února 2018 v 17 hodin. První přednáška bude pojednávat o cestách, kultuře, památkách a lidech. Na pátek je připravena přednáška o kaktusech a sukulentech na nalezištích. Přednášející Jaroslav Šnicer z Pískové Lhoty je cestovatel, zahradník, objevitel nových nalezišť kaktusů, spoluautor knih Znalec Mexika a jeho kultury a přispěvatel do odborných kaktusářských časopisů. Navštívil Mexiko více než 50krát. Více informací o přednášejícím na www.gerardo.cz Vstupné 30,-, snížené 20,- (Regionální muzeum K. A. Polánka Žatec)