Den otevřených dveří Muzea Vyškovska

16. 5. 2018 - Den otevřených dveří Muzea Vyškovska. středa 27. června 2018 od 10:00 do 18:00 hodin, školní skupiny již od 8:00 hodin. Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří Muzea Vyškovska, připravili jsme pro Vás tento program: Přijďte si zdarma prohlédnout naše stálé expozice, ve kterých na vás čeká kostýmovaný výklad v podání členů dějepisného kroužku při ZŠ Nádražní 5, Vyškov (od 08:00 do 12:00) Podívejte se na výstavy A to jste ještě neviděli! a Malé hospodyňky V každou celou hodinu proběhne komentovaná prohlídka zámku s naší historičkou umění (poslední v 17:00). Sraz u pokladny! Pro školy máme připravené kvízy a úkoly, při kterých se zábavnou formou seznámíte s činnostmi muzejních pracovníků Celý den se vám budou věnovat naši odborní pracovníci Konzervátorská dílna – ukázky práce naší konzervátorky (Muzeum Vyškovska)

Přiložené obrázky:
Přiložený obrázek