Zastavte se v Muzeu hlavního města i v noci

25. 5. 2018 - Chcete si užít netradiční kulturní zážitek – přijďte navštívit objekty Muzea hlavního města Prahy v noci a zdarma. V rámci akce pro Vás bude připravený i doprovodný program. Jako každý rok se i letos účastní Muzeum hlavního města Prahy Pražské Muzejní noci! Ta probíhá 9. června od 19:00 do 1:00 v hlavní budově muzea na Florenci, Podskalské celnici na Výtoni, na Staroměstské mostecké věži a v Zámeckém areálu Ctěnice! A co že vás u nás přesně čeká? V hlavní budově muzea si můžete vyzkoušet od 19:00 tvorbu street art (pouličního umění) pod vedením fotografky Jitky Kopejtkové, s dětmi se můžete podívat na divadelní představení, vytvořit si něco kreativního v dětské dílně nebo s nimi vyplnit pracovní list. Zároveň zde pro Vás bude připravena kavárna a kapela. Dále na Vás budeme čekat na Staroměstské mostecké věži, v muzeu Podskalská celnice na Výtoni i v Zámeckém areálu Ctěnice. Těšíme se na Vás. Více informací najdete na: www.muzeumprahy.cz Kdy: 9. 6. 2018, 19:00 – 1:00 Kde: Hlavní budova, Podskalská celnice na Výtoni, Staroměstská mostecká věž, Zámecký areál Ctěnice (Muzeum hlavního města Prahy)