Den dětí v Muzeu hlavního města Prahy

25. 5. 2018 - Vyzkoušej si celodenní pátrací hru v objektech Muzea hlavního města Prahy na oslavu Dne dětí! Ta se uskuteční 2. června 2018 od 9:00 do 17:00, poslední herní plán můžeš získat v 16:30. A co tě u nás čeká? Nasbírej 6 razítek na 6 stanovištích ve 3 objektech – herní plán si můžeš vyzvednout na jakémkoli z herních míst (hlavní budova muzea Na Poříčí 52, dům U Zlatého prstenu a Novomlýnská vodárenská věž) a pak se pusť do sbírání! A co musíš splnit? Vytvoř si středověká pimprlata, vyřeš záhadu s kostkami, nauč se počty císaře Svaté říše římské a českého krále Karla IV. a slož jeho skládačku a nezapomeň ještě rozluštit renesanční šifru, kterou pro tebe připravili Questie. Jak získáš body? Splň všechny úkoly na všech třech objektech a vylosuj si krásnou cenu od nás z muzea nebo od našich partnerů, ke kterým patří hračky Hamleys, Koh-i-noor a Knihy Dobrovský. Ceny si můžeš vylosovat na hlavní budově nebo v domě U Zlatého prstenu. Co dál tě ještě čeká? Zábavné focení s Foto Škoda ve středověkém oblečení v domě U Zlatého prstenu Vstup na výstavy a expozice v hlavní budově muzea ZDARMA Více informací najdeš na: www.muzeumprahy.cz nebo na Facebooku Muzea hlavního města Prahy Místo: Hlavní budova muzea, dům U Zlatého prstenu, Novomlýnská vodárenská věž Termín: 2. 6. 2018 Délka trvání: 9.00–17.00 (Muzeum hlavního města Prahy)