Ohlédnutí

24. 8. 2018 - 14. 9. - 14. 10. 2018 Výstava fotografií Jiřího Čermáka. Mělnického rodáka, která se zálibě focení věnuje již od devadesátých let minulého století. Nejprve se, vzhledem k jeho povolání projektanta, inspiroval převážně architekturou a mezi hlavní objekty jeho zájmu patřily památky města nad soutokem. Později svou pozornost obrátil k přírodě, vodním plochám, dramatickým západům slunce nebo pohledům do hlubokých údolí a lesů, které jsou častým námětem jeho panoramatických fotografií či 3D obrazů. V poslední době se také věnuje fotografice a ze snímků tvoří překvapivé koláže. Některé z jeho fotografií se objevují v publikacích o městě Mělníku, na pohlednicích apod. Vernisáž se koná 13. 9. do 17:00 hodin. (Regionální muzeum Mělník)