Den otevřených dveří Muzea Vyškovska

5. 6. 2019 - Středa 26. června 2019 od 10:00 do 18:00,školní skupiny již od 8:00! Opět po roce Vás zveme k nám do muzea na den otevřených dveří, připravili jsme pro Vás: Přijďte si zdarma prohlédnout naše stálé expozice, ve kterých si můžete poslechnout kostýmovaný výklad v podání členů dějepisného kroužku při ZŠ Nádražní 5, Vyškov (od 8:00 do 12:00) Podívejte se na výstavy Zámek ve Vyškově, Velké prádlo, Fotografie Martina Vybírala V každou celou hodinu proběhne komentovaná prohlídka zámku s naší historičkou umění (poslední v 17:00). Sraz u pokladny! Celý den se Vám budou věnovat naši odborní pracovníci Konzervátorská dílna s naší muzejní konzervátorkou Pro školy máme připraveny soutěže a kvízy, při kterých se zábavnou formou seznámíte s činnostmi muzejních pracovníků (Muzeum Vyškovska)

Přiložené obrázky:
Přiložený obrázek