DESÍTKA PRO CIMRMANY

11. 6. 2019 - 19. června 2019 od 16.45 - 18.00 hod. hod. v atriu centra U příležitosti výstavy Půlstoletí s Cimrmanem proběhne v atriu muzea beseda a následná autogramiáda herců Divadla Járy Cimrmana v čele se Zdeňkem Svěrákem. Napište svůj dotaz a vložte ho do připravené schránky ve vestibulu muzea nebo ho zašlete na email valachova@muzeum.policka.org nejpozději do 9. 6. 2019. Deset vybraných dotazů bu-de našimi vzácnými hosty zodpovězeno. Cena: 70,- Kč/osoba, POUZE PŘEDPRODEJ - POČET MÍST OMEZEN (v případě pěk-ného počasí možnost dokoupení vstupenek 30 min. před začátkem besedy). Před-prodej lístků zahájen 16. 5. na recepci muzea! (Městské muzeum a galerie Polička a Centrum Bohuslava Martinů)

Přiložené obrázky:
Přiložený obrázek