Muzejní dílničky pro šikovné ručičky

13. 6. 2019 - Červenec-srpen 2019 v Muzeu Vyškovska. Přijďte tvořit k nám do muzea!!! I na letošní letní prázdniny jsme pro všechny tvořivé děti připravili celou řadu muzejních dílniček pro šikovné ručičky v atraktivním prostředí vyškovského zámku zaměřené především na kreativní tvoření z různých materiálů. Dílničky jsou určeny pro malé i větší děti, zapojit se může i doprovod. Některé z nich přímo navazují na právě probíhající výstavy (Život aristokratických dětí, Největší záhady a tajemství světa). V rámci všech dílniček se děti nejenom něco zajímavého dozvědí, ale odnesou si s sebou i vlastnoručně zhotovený výrobek. Rozpis jednotlivých dílniček najdete na plakátech a podrobné informace včetně vstupného v letáku zde Skupiny nad 10 osob prosíme o rezervaci minimálně 2 pracovní dny předem na tel. č. 517 348 040. (Muzeum Vyškovska)

Přiložené obrázky:
Přiložený obrázek