Veletrhy hraček v Ostravě a Praze

21. 10. 2011 - Vážení návštěvníci, rádi bychom Vás pozvali na veletrh modelů a modelářství – MODELÁŘ PRAHA 2011, který se koná v termínu 20. – 23. 10. 2011 na Výstavišti Praha - Holešovice společně s veletrhem ITEA (veletrh hraček a her) a BABY STYL (veletrh dětských a kojeneckých potřeb). Bližší informace na www.veletrhmodelar.cz. Těm co jsou ze Severomoravského kraje nezoufejte – dovolujeme si Vás taktéž pozvat na 2. ročník prodejního veletrhu hraček v Ostravě, který se koná od 27. – 30. 10. 2011 na Výstavišti Černá louka. Bližší informace naleznete na www.hracky-ostrava.cz. Merkur si pro Vás připravil ke shlédnutí kolejiště se spoustou kovových vláčků, nový sortiment robotiky a mechatroniky. A v Ostravě je nejen pro děti připraven dětský koutek pro stavění modelů dle vlastní fantazie. A pro zájemce prodej stavebnic s 10% slevou. Letošní ročníky jsou posunuty blíže k Vánocům, aby jste se mohly inspirovat čím udělat radost Vašim nejbližším - nejmenším. Těšíme se na viděnou s Merkurem!