Muzejní noc pro děti a dospělé

28. 4. 2014 - Městské muzeum Rýmařov Vás srdečně zve na Muzejní noc. První muzejní noc pro děti na téma Staré pověsti české se bude konat v pátek 16. května. Na děti čeká zajímavý program: v 17:00 Maňáskové divadlo Šternberk předvede tři pohádky, od 18:00 proběhnou soutěže pro děti a v 19:30 Michal Fidler se svými žáky zahraje bubnový koncert, poté si děti budou moct hru na bubny vyzkoušet. Druhá muzejní noc je koncipována pro „dospělé“ v sobotu 17. května. Na programu je na 18:00 naplánována přednáška Bc. Michala Vyhlídala „Erotika v dějinách výtvarného umění“ a v 19:15 komentovaná prohlídka muzejní expozice. Sledujte aktualizace akcí na www.muzeumrymarov.cz nebo si nás najděte na Facebooku pod jménem Městské muzeum Rýmařov. (Městské muzeum Rýmařov)