Já Merkur

8. 11. 2011 - Přijďte se i Vy seznámit do Muzea hlavního města Prahy s prostou genialitou perforovaných plíšků, šroubků a koleček, ze kterých se skládá stavebnice Merkur. Před dvěmi lety se v Městském muzeu hl. m. Prahy konala tématická výstava se stavebnicí Merkur, která se těšila nejen veliké úspěšnosti ale také rekordní návštěvnosti v historii muzea. Proto muzeum z mimořádného zájmu veřejnosti společně s námi a dalšími nadšenci Merkuru připravují novou výstavu „Já Merkur“, tentokrát zaměřenou na nový smě...r Merkuru - robotiku. Na výstavě budete mít možnost shlédnout to nejnovější z produkce Merkuru, modely ze světových soutěží, modely na kterých společně pracujeme s Microsoftem a mnoho dalších aplikací z různých modelářských dílen. Přijďte s námi nejen nostalgicky zavzpomínat ale i podiskutovat o tom, kam až se stavebnice Merkur za ty roky dostala. 23. 11. 2011 – 26. 2. 2012 v Městském muzeu hl. m. Prahy http://www.muzeumprahy.cz/novinky/125-3/ja-merkur/Zobrazit více (Muzeum stavebnice Merkur)