Kittelovo muzeum Pěnčín-Krásná

(doprovod ZTP zdarma)
dospělí 40,- Kč
rodinné vstupné 90,- Kč
(2 dospělí + až 3 děti do 15 let)
zvýhodněné VZP rodinné vstupné 80,- Kč
(pro pojištěnce VZP, prokazuje se kartičkou na pokladně)

Fotografie Fotografie
Interaktivní expozice je koncipována tak, aby si na své přišli dospělí i děti. Najdete v ní část věnovanou přírodnímu léčitelství; tajuplnouKittelovu pracovnu; informační tabule o doktoru Kittelovi a Burku, o magii, pověrách a šarlatánství ad.; magické knihy, vč. repliky Smržovského grimoáru, pověsti o Kittelovi, plno starožitných předmětů a mnohé další. Před vchodem, nalevo od přístupové cesty, lze mimo krásných výhledů na Krkonoše za Burkem obdivovat rozmanitost léčivých bylinek in natura na tvarem netradiční bylinkové zahrádce. V Kittelově muzeu možno též ochutnat, případně zakoupit medicinální vína a sirupy (pro malé i velké) a seznámit se dalšími produkty firmy Kitl.

Napište krátkou recenzi k: Kittelovo muzeum Pěnčín-Krásná

(4. 7. 2012) Přednášku pí Mgr. Jakouběové jsme nestihli, mohla byse v budoucnu opakovat.Dejte si na vebovou stránku jak se k vám dostaneme, autobusové spojení z Jablonce nad nisou, nebo Žel. brodu.
(27. 7. 2015) Dýchne na vás historie. Krásné. Hanka a Zdeněk