Muzeum hraček Lednice

Denně

duben+květen+červen+září+říjen

červenec+srpen

Mimo sezónu po předchozí telefonické či enailové domluvě.
Fotografie - Muzeum hraček Lednice
Dospělí 75 Kč
Děti 3-12, Studenti, Senioři, ZTP 55 Kč
Rodinné (2+1-2) 180 Kč
Rodinné (2+3) 220 Kč
Fotografie Fotografie
Víte, jak vznikl plyšový medvídek? Už jste viděli panenku, která přežila bombardování v Drážďanech? Nebo prostě jen rádi zavzpomínáte v místnosti plné retro hraček? V našem muzeum vám představíme spoustu příběhů hraček z 19. a 20. století.

Muzeum hraček se nachází v rodinném domě historického centra Lednice a v několika částech představuje dobový vývoj hraček, využívaných materiálů i nejznámější výrobce. Oko návštěvníka potěší nejen autíčka či stavebnice jako Merkur nebo Richter, historické pokojíčky či porcelánové panenky, ale také v českém prostředí nepříliš často vídaná sbírka prvních panenek Barbie.

Přijďte se nechat okouzlit nostalgií!

Napište krátkou recenzi k: Muzeum hraček Lednice

(28. 9. 2015) Muzeum jsme navštívily při pobytu ve SPA resortu, nostalgická výstava, vybavily se nám vzpomínky na naše dětství i dětství našich dětí. Doporučujeme.