Venkovské minimuzeum Klopina

Kraj Olomoucký

Web: http://muzea.masmohelnicko.cz/
E-mail: podatelna@klopina.cz

Na telefonickou či e-mailovou objednávku.
Fotografie - Venkovské minimuzeum Klopina
Dobrovolné.
Fotografie Fotografie Fotografie
Aktuální akce
10. 5. 2016 Muzejní noc v Klopině 20.5.2016
Zveme vás na Muzejní noc. Na přiloženém plakátku najdete náš program. ... zobrazít více
Venkovské minimuzeum v Klopině vzniklo v budově bývalé základní školy. Účelem bylo využití a zachování budovy pro potřeby obce, zachování školy, jako vzdělávacího centra, ale v jiné podobě.
V přízemí budovy i v prvním patře najdete historický venkovský nábytek a zařízení domácností, předměty a nářadí využívané pro chod venkovského hospodářství, živností a řemesel. V jedné ze tříd najdete fotografie a doklady z let minulých.
V muzeu si zavzpomínáte na časy vašich dědečků a babiček. Děti zde najdou předměty, které již zcela vymizely z života jejich rodičů.

Napište krátkou recenzi k: Venkovské minimuzeum Klopina

(11. 3. 2016) Dobrý den chtěla bych se poptat zda máte otevřeno 25.3.2016 ve 13:00 hod

Děkuji moc za info
Švábová