Muzeum her Cibiens corner

Fotografie - Muzeum her Cibiens corner
Zatím nebylo stanoveno
Fotografie Fotografie Fotografie
MUZEUMHER Vám zprostředkovává retro herní zábavu na unikátních zařízeních, které v ČR a Evropě nemají obdobu. Konzole jako XBOX, MEGADRIVE, PLAYSTATION má, nebo může mít každý doma. Jaký je to nevšední zážitek zahrát si nejen na konzoli, ale na originálním herním stojanu! Je to trochu jako hrát na konzoli, trochu jako hrát na ARCADE automatu, ale je to jiné... Něco co jinde nezažijete. V tuto chvíli máme ve sbírce přes 70 herních stojanů, s nimiž Vás na našem facebook profilu průběžně seznamujeme. Spoustu dalších konzolových stojanů máme rozjednaných a do konce roku plánujeme mít přes 100kusů! Přes 600 herních konzolí a počítačů, přes 10.000her. Zatím nás můžete vidět na eventech a výstavách, ale tento rok otevřeme vlastní hernu a muzeum - již se to blíží...

Napište krátkou recenzi k: Muzeum her Cibiens corner