JAZZ A SWING VE FILMU | ORIGINAL SWING BAND & MONIKA KARGLOVÁ

14. 9. 2017 - ŠKODA Muzeum si pro vás připravilo koncert ORIGINAL SWING BANDU & MONIKY KARGLOVÉ plný jazzových a swingových filmových melodií. ______________________________ Hudba k filmu prostě patří. Začala se používat dříve než mluvené slovo. Promítání němých filmů téměř vždy doprovázel pianista, někdy i celý orchestr. Předělem mezi němou a zvukovou érou kinematografie se stal snímek „Jazzový zpěvák (The Jazz Singer)“ z roku 1927. Ve zvukovém filmu dotváří hudba jeho atmosféru. Mnohokrát ve filmu zazněly skladby z oblasti jazzu a swingu. Některé z nich vám představí ORIGINAL SWING BAND s MONIKOU KARGLOVOU. ______________________________ Středa 11. října 2017 | 19:30 ŠKODA Muzeum | Sál L&K Fórum Vstupné 120,- Kč. Vstupenky v prodeji na pokladně ŠKODA Muzea, denně od 9 do 17 hodin. ______________________________ ŠKODA Muzeum, tř. Václava Klementa 294, Mladá Boleslav, tel.: +420 326 832 038, e-mail: muzeum@skoda-auto.cz, muzeum.skoda-auto.cz. (ŠKODA Muzeum)

Přiložené obrázky:
Přiložený obrázek