J.A.R. | ESKALACE DOBRA TOUR 2017

21. 9. 2017 - ŠKODA Muzeum Vás srdečně zve na podzimní koncert kapely J.A.R. J.A.R. to je pět základních věcí - rytmus, beglajt, riff, rap a zpěv. Neustálé opakování těchto prvků v houpavém rytmu vás může dostat do roztančené euforie nebo transu, kdy lehce zapomenete na běžný svět a jeho vyčerpávající realitu. Přijďte si to zkusit na podzimní koncert s J.A.R.em, který hraje v životní formě a přináší koncertní verze své nové veleúspěšné desky Eskalace dobra. ___________________________________ Sobota 21. října 2017 | 20:00 ŠKODA Muzeum | Sál L&K Fórum Vstupné 300,- Kč v předprodeji, 350,- Kč na místě. Předprodej na recepci ŠKODA Muzea denně od 9 do 17 hodin a v síti TicketPro. ___________________________________ Více informací o akcích ve ŠKODA Muzeu najdete na muzeum.skoda-auto.cz. ŠKODA Muzeum, tř. Václava Klementa 294, Mladá Boleslav, tel.: +420 326 832 038, e-mail: muzeum@skoda-auto.cz. (ŠKODA Muzeum)

Přiložené obrázky:
Přiložený obrázek