MUZEJNÍ DÍLNIČKY PRO ŠIKOVNÉ RUČIČKY

23. 7. 2021 - srpen 2021 v Muzeu Vyškovska. Přijďte v létě o prázdninách tvořit k nám do muzea !!! Na letošní letní prázdniny jsme pro všechny tvořivé děti, a v některých případech nejen pro ně, připravili celou řadu muzejních dílniček pro šikovné ručičky v atraktivním prostředí vyškovského zámku zaměřené především na kreativní tvoření z různých materiálů. Dílničky jsou určeny pro malé i větší děti, zapojit se může i doprovod. Některé z nich přímo navazují na právě probíhající výstavy (České loutkové divadlo třikrát jinak, Na okraji Impéria. Provincie Římské říše v 1.-5. století), další jsou pak zaměřené na přírodu, keramiku, národopis a středověk. V rámci všech dílniček se děti nejenom něco zajímavého dozvědí, ale odnesou si s sebou i vlastnoručně zhotovený výrobek. Rozpis jednotlivých dílniček najdete na plakátech, podrobné informace: https://www.muzeum-vyskovska.cz/wp-content/uploads/muzejni-dilnicky-pro-sikovne-rucicky-2020_program-cervenec-srpen.pdf (Muzeum Vyškovska)

Přiložené obrázky:
Přiložený obrázek