Aktuality - Muzeum nábytku

VÝSTAVA NA ZÁMKU - SLEZSKÉ RUDOLTICE

2. 6. 2013 - Zveme Vás srdečně na naši další výstavu, ve spolupráci s obcí Slezské Rudoltice, Krnovským muzeem a Bruntálským vlastivědným muzeem, připravuje expozici ohýbaného nábytku. Jedna část expozice je koncipována jako náhled do interiéru ke konci 19. stol., druhá část je stavěna jako přehled firem, které vyráběly nábytek z ohýbaného dřeva: Gebrüder Thonet, J & J Kohn, L.A. Bernkop, Mundus, D.G. Fischel a jiné. We invite you cordially to our next show, in cooperation with the municipality Silesian Rudoltice, Krnov Bruntálský homeland museum and museum prepares exposure bentwood furniture. One part of the exhibition is conceived as a preview to the interior of the end of the 19th cent., the second part is built as a list of companies that produced bentwood furniture: Gebrüder Thonet, J & J Kohn, L.A. Bernkop, Mundus, D.G. Fischel and others. . Sponzor: PRETTY LADY, kosmetické a solární studio, Bruntál. ATIS, cestovní kancelář, Bruntál. Mediální partner: regionální DENÍK, Místní kultura.cz, Museum.cz Dále nás podporují: Neziskovky.cz, JŠ-INMAT, HEDA o.s. . Expozice bude přístupná od 1. června 2013. The exhibition will be open from 1 June 2013. Výstava je součástí zámecké prohlídky. The exhibition is part of the castle tour. (Muzeum nábytku)

Výstava ohýbaného nábytku

21. 7. 2012 - Srdečně Vás zveme na naši první výstavu kterou konáme v Hradci nad Moravicí v Malé galerii Bílého zámku.. Výstava je součástí hlavního prohlídkového okruhu - trasa A.. Výstavu lze navštívit samostatně - vstupné činí 20,- Kč.. Počet vystavených exponátů je přes 80 kusů, naleznete zde nábytek restaurovaný, v původním stavu i v průběhu renovace - Thonet, J&J Kohn, D.G.Fischel, L.A.Bernkop, Mundus atd... Hledáme sponzory a partnery - více informací na muzeum.nabytku@centrum.cz / Výstava končí 30.09.2012 / Děkujeme sponzorům: ATIS cestovní kancelář, PRETTY LADY kosmetický salon / Mediální partneři: DENÍK regionální noviny, MUSEUM.cz, MISTNI KULTURA.. / www.muzeumnabytku.cz (Muzeum nábytku)