Aktuality - Muzeum Kouzlo starých časů

Noblesa starých časů

7. 1. 2022 - Životní styl majetných na přelomu 19. a 20. století, přibližuje výstava ze soukromé sbírky historických oděvů a kuriozit v Muzeu Kouzlo starých starých časů ve Valdštejnské ulici v Praze na Malé Straně. Návštěvníci tu mohou pomyslně vstoupit do příběhů, které provázely minulé generace, a vnímat noblesu vystavených exponátů, kdy krása byla v každém detailu. (Muzeum Kouzlo starých časů)

Prodejní Retro bazar

13. 10. 2021 - Srdečně zveme všechny obdivovatele krásných kousků na tradiční říjnový prodejní Retro bazar ze sbírek muzea. V nabídce móda a doplňky, starožitný porcelán, stolní textil a další. Vše z období 1900-1940. Muzeum Kouzlo starých časů, Valdštejnská 150/4, Praha 1. (Muzeum Kouzlo starých časů)

Život nad schody

28. 9. 2021 - Nejen promenády v letních parcích, či v přímořských lázních a návštěvy spřátelených rodin patřily k povinnostem společenského života majetných na přelomu 19. a 20. století. Do zdánlivě bezstarostného běžného dne vyšších společenských vrstev v období Belle Époque nahlédnete na výstavě Život nad schody ze soukromé sbírky historických oděvů, doplňků a kuriozit. (Muzeum Kouzlo starých časů)