Zašlá sláva jihlavských plováren - Fotoalbum

17. 6. 2015 - Výstava ZAŠLÁ SLÁVA JIHLAVSKÝCH PLOVÁREN - FOTOALBUM provede po místech, kam se Jihlavané chodívali nejen osvěžit a která odvál čas stejně jako krásky a elegány v plaveckých úborech. Plavky z průběhu více než sta let, všech střihů, velikostí, materiálů a barev a mnoho ještě jiného náčiní vodního a letního doplní množství pohlednic a fotografií a také netradiční otevřené veřejné FOTOALBUM pro všechny, kdo mají doma nějaké obrazové poklady a chtějí si společně zavzpomínat. Třeba někdo pozná na snímku kamaráda z mládí... Bude možné přidávat sem svoje snímky, postřehy a komentáře. Vyzkoušíte si převlékací kabinku ze Staré plovárny a máme i něco navíc, když se podíváte skrze plot dírou po suku... Nechte se srdečně pozvat na vernisáž 12. června v 17 hodin. Výstava potrvá od 13. června do 30. srpna, tedy po celé prázdniny. Další informace najdete v této události: https://www.facebook.com/events/1140779915947992/ Přidejte se! (Muzeum Vysočiny Jihlava)