Výstava volného sdružení umělců OCTOPUS a koncert Nočního ptáka

29. 7. 2016 - Městské muzeum Vás srdečně zve na MIMOŘÁDNOU AKCI – výstavu výtvarných prací Volného sdružení umělců OCTOPUS ve stejnojmenné galerii i v galerii Pranýř. Jedná se o kolektivní přehlídku – jakýsi rýmařovský salon – malířů, kreslířů, grafiků, sochařů, fotografů Rýmařova (a Rýmařovska). Vystavena budou díla umělců profesionálních, svátečních, tvořících při zaměstnání; umělců starých, středního věku i mladých. Vernisáž výstavy proběhne v sobotu 6. srpna 2016 v 16 hodin. Na tuto akci bude v sále SVČ v 17 hodin navazovat KONCERT kapel NOČNÍ PTÁK (Luboš Fidler, Zdeněk Konopásek a Štěpán Pečírka), SIBÉRIJA a WE PLAY APARÁT. Vstupné na koncert činí 80 korun českých. (Městské muzeum Rýmařov)