Polární světlo

12. 4. 2018 - Od 17. dubna do 27. května mohou návštěvníci Kavárny Muzeum spatřit výstavu fotografií Marka Musila s názvem Polární světlo. Fotografie prezentované na této výstavě vznikly při loňské návštěvě Norska. Marek Musil fotí nejraději krajinu, hory, vodu ve všech podobách. Rád používá dlouhé expozice, které navozují u snímků až snovou náladu, a v kombinaci s dramatickými jevy počasí a drsnými místy z různých koutů naší planety tak vytváří kolekci fotografií plnou barev a kontrastů. A jak sám říká: “Moji touhou je přinést a ukázat lidem svět takový, jaký ho miluji, čistý, divoký a nezničený. Snad jim pomohu uvědomit si, jak je příroda kolem nás krásná a že je potřeba ji chránit, nejen pro nás, ale hlavně pro další generace…“ Přijďte si prohlédnout fotografie přírodního úkazu, se kterým se v našich zeměpisných šířkách nesetkáte. (Muzeum Vysočiny Jihlava)