Letní poštovní detektivka

15. 7. 2021 - V Poštovním muzeu ve Vyšším Brodě v letních měsících probíhá tradiční letní pátrání pro děti s vyšebrodským strašidlem, bývalým poštmistrem Mňácou. Úkolový sešit je pro návštěvníky zdarma k vyzvednutí v pokladně, úspěšné luštitele čeká odměna! Mňácu láká tentokrát letní počasí k radovánkám u vody. Pomozte poštmistrovi s luštěním, aby si mohl užít oblíbený vodní sport. Malí i velcí luštitelé najdou odpovědi mezi schránkami, kočáry a dalšími poštovními předměty. V muzeu mohou děti  také strávit čas v interaktivním prostoru různými aktivitami nebo si vyzkoušet Poštovní desetiboj, popřípadě navštívit výstavu Voda v pěti kruzích. Zábava pro celou rodinu na celý den! (Poštovní muzeum Vyšší Brod)