Unikátní rozsáhlá expozice betlémů v muzeu hraček Stuchlíkovi

31. 10. 2022 - Zažijte s námi jedinečnou atmosféru adventu návštěvou muzea hraček Stuchlíkovi. V rámci prohlídky vás čeká mimo hraček i unikátní rozsáhlá expozice betlémů.  Toto muzeum najdete v bývalém areálu Jabloneckých skláren u koupaliště v Novém Bydžově, ulice U Mlýna 1437. Tento soubor betlémů lidového sběratele, řezbáře a výtvarníka Ondřeje Vávry zabírá v muzeu dvě místnosti. Na letošní expozici betlémů uvidíte spoustu novinek a jedno velké překvapení. Celková koncepce expozice betlémů byla změněna a přestavěna, intenzivnější bude i doplňující vánoční výzdoba, která jistě přidá na atmosféře. Nových, krásných exponátů bude mnoho, ale to již necháme pro návštěvníky jako překvapení. Je se na co těšit. Otevírací doba: prosinec vždy od úterý do soboty od 10 hodin do 16 hodin včetně 27. 12., 28. 12., 29.12.2022 Zároveň bychom vás rádi pozvali na NOČNÍ PROHLÍDKY MUZEA HRAČEK A BETLÉMů. Ty se uskuteční 2. 12., 9. 12., 16. 12. 2022 od 18 hodin do 22 hodin. Čeká vás: • prohlídka expozice betlémů Ondřeje Vávry • prohlídka muzea hraček Stuchlíkovi • vánoční atmosféra – vánoční výzdoba, cukroví a svařák, čaj Termín komentované prohlídky pro školy, školky a skupiny lze kdykoli domluvit na tel.čísle 605 985 477 Tímto Vás srdečně zveme do muzea hraček Stuchlíkovi v Novém Bydžově a těšíme se na vaši návštěvu. Veškeré informace: 608 985 477 – Michaela Bousová DiS muzeumstuchlikovi@seznam.cz www.muzeumhracekbydzov.cz (Muzeum hraček Stuchlíkovi)