Vánoční MuzeuM Market v Clam-Gallasově paláci

21. 11. 2022 - Muzeum města Prahy zve na tradiční vánoční market v sobotu 3. 12. 2022, letos poprvé v nově zrekonstruovaném Clam-Gallasově paláci na Starém Městě pražském. Od 9.00 do 18.00 hod. budou pro návštěvníky připraveny prodejní stánky, které nabídnou originální výrobky z kůže, dřeva, papíru, keramiky, skla atd. – přímo od prvovýrobců. Bohatý program čeká i na děti. Nenechte si ujít příležitost zakoupit drobné vánoční dárky jako jsou šperky, grafiky, přáníčka, skládanky, svícny, ozdoby, různé druhy medoviny, kvalitní káva, perníky, svíčky, mýdla a mnoho dalších radostí. Pro vaše ratolesti je připraveno mj. dětské vánoční představení Divadla Bořivoj. Chybět nebudou ani rukodělné dílny (nejen) pro rodiny s dětmi – plstění, zlacení vánočních ozdob, tisk vlastního PF přání, výroba vánočních ozdob. Na odpoledne je pak pro všechny připraven koncert sboru Gymnázia Na Vítězné pláni. Na nádvoří paláce bude po celou dobu konání akce možnost drobného občerstvení. (Clam-Gallasův palác)