Slabikář devatera řemesel (2019)

8. 4. 2014 - Místo konání: Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, areál Dřevěného městečka Termín a čas konání: 1. 6. 2019, 9.00 až 17.00. Příležitost nejen pro děti vyzkoušet si některá řemesla - batikování, výroba hadrových panenek, papírových větrníků... Devět zajímavých příležitostí pro malé i velké zhlédnout, nechat se inspirovat, ale hlavně si vyzkoušet různé činnosti a techniky vycházející z tradičních řemesel. Dohled a radu poskytnou zkušení a zruční lektoři. Domů si tak můžete odnést vlastoručně vyrobenou hadrovou panenku, papírové ozdoby a mnohé další výrobky. Program doplní divadelní představení s pohádkou pro děti a vystoupení dětského folklorního souboru. Cílová skupina: bez rozdílu věku (bez objednání) Více informací na www.vmp.cz. (Valašské muzeum v přírodě)