Muzeum strašidel Plzeň

Kraj Plzeňský

Web: http://www.muzeumstrasidel.cz
E-mail: info@muzeumstrasidel.cz

Po - Ne 10.00 - 18.00hod.
Fotografie - Muzeum strašidel Plzeň
dospělí 80,- Kč
děti, důchodci 50,- Kč
rodinné vstupné 220,- Kč (2děti, 2dospělí)
ZTP 40,- Kč
skupinové vstupné á 40,- Kč (organizovaná skupina dětí
s doprovodem, školy, školky, organizace pracující s dětmi apod.)
Fotografie Fotografie Fotografie
Aktuální akce
1. 11. 2011 POHÁDKOVÉ VÍKENDY v Muzeu strašidel Plzeň
každou sobotu a neděli vždy od 15.00 hod., cena v rámci běžného vstupného 5.11. O Koblížkovi / divadlo Meluzína 6.11. Bilá paní / divadlo Elements 12.11. O Čarodějce, která ... zobrazít více
Muzeum strašidel najdete na západní straně nám. Republiky, v samém centru města Plzně. Ve sklepení dnes již zbořeného domu, který už od 16. století býval domem hostinským; teď zde stojí hotel Central.
Dům, jako celá Plzeň, je protkán pověstmi, pohádkami, tajemnými bytostmi a strašidly. S úsměvem a nadsázkou nahlédneme do světa pohádek a kouzel zapomenutých časů staré Plzně a okolí. Bájný kníže Radouš, vodníci, čarodějnice, Saracénský čert, ohnivý pes, draci a jiná havěť nestoudná patří neodmyslitelně k našemu kraji pod Radyní. Pojďte se s námi krásně bát.

Napište krátkou recenzi k: Muzeum strašidel Plzeň