Technické muzeum Liberec

důchodci: 70,- Kč
ZTP/P a děti do 6 let: zdarma
Fotografie Fotografie Fotografie
Muzeum nabízí návštěvníkům čtyři pavilony nabité technickými lahůdkami. Věnuje se především historii dopravy. K vidění jsou luxusní historické automobily, krásné staré motocykly, unikátní jízdní kola. Kouzlo dávno zašlých časů na Vás dýchne při pohledu na staré tramvaje a autobusy. Obdivovat můžete zblízka letoun BAK, který svého času dosáhl světový rekord rychlostí 262 km/h. Dále je zde k dispozici výstava audio a fototechniky, desítky modelů tramvají, expozice textilního průmyslu a mnoho dalších exponátů. Sbírky muzea jsou neustále obměňovány a doplňovány, takže každou návštěvou zde uvidíte něco nového. Pokud jste Technické muzeum Liberec ještě nenavštívili, určitě tak učiňte, budete příjemně překvapeni nejen rozlohou, ale hlavně obsahem.

Napište krátkou recenzi k: Technické muzeum Liberec