Hudební a filmové muzeum regionu Hranicko

zámek Hustopeče nad Bečvou
Hustopeče nad Bečvou 75366
Kraj Olomoucký

Web: http://www.filmovemuzeum.cz
E-mail: posta@ihustopece.cz

Květen, červen a září: ne 14:00 - 17:00 hod. Červenec, srpen: so, ne 14:00 - 17:00 hod.
Fotografie - Hudební a filmové muzeum regionu Hranicko
Fotografie Fotografie Fotografie
Hudební expozice
Víte, kteří hudebníci ocenění Zlatým slavíkem, Andělem nebo Českým lvem mají na Hranicku své kořeny? A kteří skladatelé, sólisté pražského Národního divadla a koncertní mistři prošli zdejší hudební školou? Odpověď se dozvíte v moderní expozici, v níž nechybí jejich hudební ukázky dostupné pomocí chytrého telefonu ani dobové hudební nástroje, na které si můžete zahrát.
Hudební ukázky a další informace a materiály na www.filmovemuzeum.cz

Filmová expozice
Přeneste se do dob, kdy se amatérské filmy točily na "osmičku" nebo "šestnáctku", stříhaly se nůžkami, lepily lepidlem a promítaly cvakajícími promítačkami na stříbrné plátno. Prohlédněte si unikátní digitální filmový archiv Hranicka a Lipenska se snímky natočenými od roku 1947. A nenechte si ujít ani výstavu dobové filmové techniky!
Dobové filmy z celého regionu www.regionhranicko.cz/ukazky

Napište krátkou recenzi k: Hudební a filmové muzeum regionu Hranicko