Muzeum Československého opevnění Valtířov

Fotografie - Muzeum Československého opevnění Valtířov
Dobrovolné
Fotografie Fotografie
Navštivte čs. lehké opevnění poblíž Ústí nad Labem ve vesničce Valtířov. Opevnění se nachází u cyklostezky Labská, která spojuje Ústí n.L. s Děčínem a Německem. Opevnění je osazeno lafety s kulomety UK59, periskopem, pancířovými dveřmi a dalšími zajímavími věcmi.

Napište krátkou recenzi k: Muzeum Československého opevnění Valtířov...

(17. 7. 2019) Pánové, Váš objekt byl v roce 1938 v podstatě nedokončený, a tedy byl v barvě betonu. Vaše kamufláž tedy není historickou pravdou a jde o jistou devastaci těchto objektů v úseku Ústí n.L. Bohužel, ve své devastaci pokračujete u objektů dalších. Správné by bylo upravit do podoby z r.1938 pouze objekt JEDINÝ, ostatní dle možností vyčistit, uzavřít a vysekat okolí. Tak si zájemce udělá představu o těchto objektech v podobě těsně poválečné. Příznivec LO Karlos.