Muzeum fantastických iluzí

Adresa:
Vodičkova 31
Praha 1 11000
Kraj Hlavní město Praha

Telefon: 730 171 451
Web: http://www.muzeumfantastickychiluzi.cz
E-mail: info@muzeumfantastickychiluzi.cz

Otevírací doba
Je otevřeno 7 dní v týdnu, včetně státních svátků, od 9:00 do 21:00. Bavte se!
Fotografie - Muzeum fantastických iluzí
Vstupné:
Dospělí: 250 Kč
Děti do 1 metru: zdarma (vstup zdarma pro každé dítě s jedním platícím dospělým)
Děti do 15 let: 150 Kč
Studenti do 26 let a senioři nad 65: 190 Kč
Rodina (2 dospělí a max. 2 děti do 15 let): 590 Kč
Skupina 10 a více osob (cena za osobu): cena na vyžádání
Školní skupina 20 a více dětí do 15 let (cena za dítě, dozor učitele za každých 10 dětí zahájen zdarma): 90 Kč
Fotografie Fotografie Fotografie
Stálá expozice
Nejzábavnější muzeum v Praze!

Fascinující svět neskutečných optických klamů.
Perfektní zábava pro všechny bez rozdílu věku.
Jedinečný zážitek a super fotky.
Více jak 100 interaktivních zábavných exponátů.
Největší muzeum trikových iluzí v Praze.

Vítejte v magickém světě optických iluzí! Staňte se součástí strhující expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů. Vydejte se za jedinečným zážitkem do toho nejzábavnějšího českého muzea. Před návštěvou se nezapomeňte ujistit, že je váš fotoaparát plně nabitý a má dostatek místa v paměti, abyste mohli pořídit nevídané a legrační fotky a videa.

Vyzkoušejte kouzelnou židli nebo magickou místnost, která vás promění v trpaslíka nebo obra. Nechte se kouzelníkem vystřelit z děla nebo levitovat ve vzduchu. Vaše hlava se náhle ocitne na stole nebo si na vás pochutná King Kong. Slavný alchymista Edward Kelley vás kouzlem uvězní ve své středověké laboratoři a dinosaurus si vás ve svých pařátech odnese do hnízda.

Nechte se překvapit, čím vás zaručeně pobaví Charlie Chaplin nebo Albert Einstein. Uvidíte opravdový úsměv Mony Lisy a není to ten, který znáte z obrazu! Projdete se hlavou dolů po stropě místnosti, proměníte se v primabalerínu, uvidíte svůj skutečný obraz v zrcadle, stanete se nejkrásnějším člověkem na světě a zažijete mnohé další… Dýchne na vás kouzlo starých časů a dozvíte se zajímavá tajemství optických iluzí.

Muzeum má výbornou dopravní dostupnost, která je zajištěna metrem A, B a tramvajemi. Zastávka tramvaje je v bezprostřední blízkosti muzea. Otevřeno je každý den 7 dní v týdnu včetně státních svátků od 9:00 do 21:00 hodin. Přejeme skvělou zábavu!

Muzeum fantastických iluzí je úžasné místo pro děti a dospělé, kde nebudete věřit vlastním očím! Svým provedením je zcela originální a odlišné od všeho, co bylo dosud nejen v České republice k vidění. Návštěvu výstavy můžete zakončit ve slavné kavárně a cukrárně Myšák z roku 1922, která je přímo vedle muzea. Že se nejedná o obyčejnou cukrárnu vám napoví i věhlasná klientela. Na zákusek sem chodila například operní pěvkyně Ema Destinová, herec Oldřich Nový nebo prezident Tomáš G. Masaryk.
Mini recenze

Napište krátkou recenzi k: Muzeum fantastických iluzí

Ověření: tři krát pět =