Muzeum zámecký areál Ctěnice

Výstavy jsou přístupné:
čtvrtek a pátek: 10:00–16:00
sobota–neděle: 10:00–18:00
Zámecký park je přístupný denně
duben - říjen: 8:00–21:00
listopad – březen: 8:00–18:00
Fotografie - Muzeum zámecký areál Ctěnice
základní 120 Kč
snížené 70 Kč
rodinné 270 Kč

školní skupiny 50 Kč/osoba
pedagogický dozor zdarma
tvůrčí dílny 70 Kč/osoba
Zámecký areál Ctěnice nabízí svým návštěvníkům pravidelně probíhající výstavy a doprovodné programy pro celou rodinu. Celoročně můžete také navštívit zámecký park, jezdeckou společnost, zámecké zahradnictví nebo hotel s restaurací.
Pro firemní nebo vzdělávací akce je možné si pronajmout prostory zrekonstruované Kočárovny. Zámecký areál Ctěnice také nabízí možnost využít obřadní síň nebo uspořádat svatební obřad pod širým nebem ve stavebním altánu v zámeckém parku.
V prostorách zámecké kavárny můžete posedět nad šálkem kávy a strávit příjemné odpoledne ve společnosti známých žurnalistů a umělců v rámci programu Literární kavárny.

Stálé expozice:
Dějiny obce Vinoře / Od pravěku do 20. století - expozice zachycuje proměny Vinoře v čase, uvádí zásadní dějinné události, ale i důležité vinořské občany a rodáky.
Zámek Ctěnice / Dějiny, stavební vývoj a obnova - expozice připomene dlouhou a složitou historii ctěnického panství od nejstarších dob až do současnosti.
Řemesla v pořádku / Historie profesního sdružování řemeslníků od středověku po současnost

Napište krátkou recenzi k: Muzeum zámecký areál Ctěnice