Literární kavárna

30. 8. 2016 - Úterý 13. 9. 2016 ve 14.00 hod Chcete-li strávit příjemné odpoledne, přijměte naše pozvání na kávu se známou žurnalistkou, dlouholetou vídeňskou zpravodajkou Radiožurnálu, Marií Woodhamsovou, a Zdenkou Procházkovou, „grande dame“ českého herectví. V hezkém prostředí zámku Ctěnice se dozvíte mnohé zajímavosti o Rakousku. Společně s autorkou zalistujeme v její Literární kuchařce, která má podtitulek Také nemáte čas vařit? Koná se ve výstavním sále Špejchar. Zdenka Procházková a Lída Baarová Beseda tvůrců filmu o prvorepublikové filmové hvězdě, herečce Lídě Baarové, který po svém uvedení do kin v lednu 2016 vzbudil nebývalý zájem obecenstva i kritiků a je promítán s úspěchem i v zahraničí. Chcete vědět víc? Přijďte, dozvíte se. Konzumační vstupenka 60 Kč zahrnuje nápoj a sušenky. (Muzeum hlavního města Prahy)