Krysáci

22. 11. 2016 - Krysáci 6. 12. – 9. 3. 2017 Také do Muzejíčka zavítá na svém putování mimo televizní obrazovky sestava svérázných loutkových zvířátek v čele s valašskými krysáky Hodanem a Hubertem a pražským potkanem Edou. Na výstavě Krysáci budou představeny atraktivní scény z oblíbeného animovaného večerníčku, které přiblíží život na malém smetišti blízko Vizovic, kde v šuplíku šicího stroje bydlí dva krysáci. Zejména malí návštěvníci se mohou těšit na projekci epizody krysáckého večerníčku, na oblíbené interaktivní hry a nebude chybět ani nabídka tematických suvenýrů. Výstava bude otevřena na Mikuláše, tj. 6. prosince, od 9 hod. a potrvá až do 9. března 2017. Vstupné: plné 50 Kč, snížené 25 Kč, děti do 2 let zdarma (Muzeum v Šumperku)