Prázdniny v Muzeu města Prahy

9. 7. 2021 - Muzeum města Prahy připravilo pro návštěvníky letní prázdninovou akci VSTUPNÉ 1 + 1 ZDARMA, která bude probíhat od 1. července do 31. srpna 2021 v Domě U Zlatého prstenu a v Podskalské celnici na Výtoni. Při zakoupení jedné základní vstupenky bude druhá zdarma. V Domě U Zlatého Prstenu je navíc pro dětské návštěvníky do 15 let připraveno překvapení v podobě drobného dárku v rámci akce VYLOSUJ SI DÁREK. Pro všechny návštěvníky domu je pak připraven soutěžní kvíz. Každý, kdo správně odpoví na několik otázek týkajících se expozice v Domě U Zlatého prstenu Praha Karla IV. – středověké město, se dostane do slosování o účast na komentované prohlídce objektu pro 10 osob s odborným pracovníkem muzea. Konkrétní termín prohlídky bude domluven s výherci na měsíc září 2021. (Slosování proběhne 1. 9. 2021.) (Dům U Zlatého prstenu)