Výtoň zblízka s Muzeem města Prahy

7. 9. 2021 - Muzeum hlavního města Prahy ve spolupráci s okolními podniky a obchody připravuje na sobotu 18.9. od 10:00 do 18:00 oživení Výtoně s bohatým programem. Podívat se můžete do Podskalské Celnice na expozici o Podskalí a voroplavbě, kde bude vstupné celý den zdarma. Odpoledne se můžete zúčastnit komentovaných vycházek po Zaniklém Podskalí, kde se třeba dozvíte proč se Výtoň jmenuje Výtoň. Připravujeme i tematickou hru pro děti či kreativní dílny. Akce se zúčastní podniky z okolí, které si připraví speciální občerstvení, jako třeba vinárna Na břehu Rhôny, Dobrý Cider a kavárna Víno z Podskalí. Dále bude možnost nechat si opravit kolo u stánků BIKO a zakoupit si muzejní publikace o pražských čtvrtích, dárkové předměty a mnoho dalších. Večer zakončíme filmovou projekcí krátkometrážních starých filmů. Více na www.muzeumprahy.cz (Podskalská celnice na Výtoni)