Slavomil Janov – Akademie Jaroslava Foglara

8. 12. 2021 - Vážení, dovolujeme si Vás informovat, že došlo ke změně doprovodného programu k výstavě Město jako přízrak / Pražské inspirace Jaroslava Foglara dne 14.12 od 18:00 se uskuteční jiná, neméně zajímavá přednáška. Slavomil Janov, přezdívaný Nashville, člen Akademie Jaroslava Foglara, oldskaut, spisovatel a nositel odkazu Jaroslav Foglara, nás provede místy letních táborů Foglarova skautského oddílu Dvojky/Hochů od Bobří řeky od roku 1925 až do současnosti. Představí nám poznávací hru po území Prahy „Rychlé šípy v Africe“ a zahrajeme si vědomostní kvíz o ceny. Vstup na akci je umožněn dle platných hygienických opatření. Těšíme se na viděnou. Muzeum města Prahy (Dům U Zlatého prstenu)