1.3.2014 od 14 hod - Chebský Masopust 2014

5. 2. 2014 - Srdečně vás zveme na 10. chebský masopust. V sobotu 1. března zvou město Cheb, Muzeum Cheb, Západočeské divadlo v Chebu a Základní umělecká škola Jindřicha Jindřicha všechny, kteří se rádi baví a kteří si rádi zavzpomínají na staré tradice, do letošního masopustního průvodu. Ten letošní bude již desátý. Přijďte se i Vy společně pobavit s veselým průvodem masek. Sraz všech je jako každoročně ve 13.45 u Západočeského divadla v Chebu. Za zvuků muziky i jiného rozpustilého rachocení vyrazí masopustní průvod na svoji cestu městem ve 14.00. Přibližně v 15.00, po té, co bude před muzeem pohřben Masopust, začne ve Valdštejnské obrazárně muzea loutková pohádka „O princezně Milušce“, kterou hlavně pro malé účastníky sehraje sokolovské Divadlo bez zákulisí. (Muzeum Cheb)