Městské muzeum Rýmařov

Fotografie Fotografie Fotografie
Aktuální akce
21. 5. 2018 Výstava o Marii von Ebner-Eschenbach, hraběnce Dubské
Městské muzeum Rýmařov Vás zve na výstavu spolku Respekt a tolerance v galerii Pranýř. Vernisáž výstavy věnovaná osobnosti Marie von Ebner-Eschenbach, hraběnky Dubské, šlechtičny, ... zobrazít více
21. 5. 2018 Květinový zámek v Janovicích
... zobrazít více
18. 5. 2018 Výstava Věry Novákové a Pavla Brázdy: Retrospektiva
Městské muzeum Rýmařov a Spolek umělců Octopus Vás srdečně zvou na výstavu obrazů předních českých malířů Věry Novákové a Pavla Brázdy nesoucí název Retrospektiva. Vernisáž výstavy ... zobrazít více
Stálá expozice Městského muzea Rýmařov tvoří expozice věnovaná dějinám Rýmařovska od pravěku po 19. století, geologie, textilnictví a dolování na Rýmařovsku. Součástí muzea jsou také galerie Octopus a galerie Pranýř, ve kterých se každý měsíc odehrává výstava většinou výtvarná, historická, fotografická, etnografická aj.
Externí expozice muzea Dějiny textilnictví na Rýmařovsku v budově Hedvy Brokát na Opavské ulici je otevřená květen - září (út, čt, so 9:00-12:00, 13:00-16:00).

Napište krátkou recenzi k: Městské muzeum Rýmařov