Muzeum Grévin Praha

Senior: 310 Kč
Rodina: 880 Kč

Při rezervaci on-line sleva 10%

Zvýhodněné vstupné v rámci partnerských programů
Po předložení Open Card, Lítačka, Cinema City, Sphere Card, Billa Bonus - 20% sleva
Při platbě Lady Kartou KB, Leo Express, Student Agency - 25% sleva

Muzeum má bezbariérový přístup.
Fotografie Fotografie Fotografie
Muzeum voskových figurín Grévin nabízí interaktivní zábavu na rozloze 3000 m², setkání s 85 osobnostmi z historie, literatury a showbusinessu, to vše v úžasné scénografii, od historie po současnost.
Muzeum najdete v Celetné ulici mezi Staroměstským náměstím a Prašnou branou. Ve třech patrech s bezbariérovým přístupem a na ca 3 000 m2 se potkáte s ca 80 voskovými figurínami známých, ať už žijících nebo nežijících, českých i světových osobností.

Figurín se můžete dotýkat, fotit se s nimi a fotografie hned sdílet prostřednictvím wifi, která je v muzeu k dispozici zdarma.

Navštívíte pražskou kavárnu, kde si sednete hned vedle Bohumila Hrabala nebo Vladimíra Menšíka, kulečník si zahrajete s Albertem Einsteinem, poznáte, jak vysoký byl ve skutečnosti Karel IV., k malému Mozartovi si přisednete při hře na piano, stanete se svědky druhé pražské defenestrace, s legendárním Vinettouem se vyfotíte v paruce Nšo-či.

Napište krátkou recenzi k: Muzeum Grévin Praha

(3. 8. 2023) MUZEUM JE UZAVŘENO OD ROKU 2021.