Muzeum US veteránů

Kraj Středočeský

Web: http://www.jkclassics.cz
E-mail: info@jkclassics.cz

duben až červen a září až říjen víkendy 10-17 hodin, červenec a srpen úterý až neděle 10-17 hodin
Fotografie - Muzeum US veteránů
180 Kč dospělý, 120 Kč dítě 6-18
Fotografie Fotografie Fotografie
Sbírka amerických veteránů ve třech halách a venkovním prostoru v počtu asi 90 kusů. Vše je perfektně zrenovováno, vedle osobních automobilů můžete obdivovat i několik náklaďáků. Prostředí zdobí také stylové, dobové plakáty a podrobný technický popis všech exponátů.

Napište krátkou recenzi k: Muzeum US veteránů

(15. 4. 2023) Stálá výstava je krásná a lze si ji v klidu vychutnat i nafotit. Poté se občerstvit ve stylovém bistru. Kdo ale chce vidět podobných aut o mnoho více, přijde během srazu majitelů těchto veteránů pořádané obvykle 3-4x do roka. Příjemné je, že se mohou účastnit i vlastníci evropských veteránů. Byť nejsou tak okázalé, mají své kouzlo zase jiným způsobem. A lesknou se stejně jako ty americké. Termíny srazů najdete na internetu.